בתי עסק
 
 
 
 
 
    איזור פעילות   סיווג משני   סיווג ראשי   אני מחפש/ת  
 

החלקה צרפתית


החלקה יפנית | ארי שומר
כתובת: התאנה 1 (פינת רוטשילד), ראשון לציון,ראשון לציון
טלפון: 03-9662228
נייד: 054-6560004


אתר:
http://www.arishomer.co.il/

      החלקה צרפתית

      החלקה יפנית , החלקה ברזילאית , עיצוב שיער

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית היא שיטה של עיצוב שיער, הנחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר כיום.  מותירה את השיער חלק ורך כמשי, בריא ורענן.

החלקת שיער היא תהליך שבו מחדירים חומרים לתוך השיער אשר משנים את מבנה השערה, עוטפים כל תא ותא שמרכיב את השיער והופכים אותו לחלק, כך שהתוצאה המתקבלת בסוף התהליך היא שיער חלק וישר כמו סרגל.

 

בזמן החדרת התכשירים של החלקה צרפתית מוחדרים גם חומרי הזנה וטיפוח לשיער ולעור הקרקפת על מנת להגן עלינו מפני פגיעה מהחומרים הכימיים הנמצאים בהחלקת השיער. בכל החלקת שיער מוחדרים חומריים כימיים אל השיער –הרי שהם משנים את המבנה המולקולארי של השערה ופעולה זו יכולה להתבצע רק באמצעות חומרים כימיים – ויש לשמור על איזון מתאים בין החומרים הכימיים לחומרים המזינים, ברמה כזו שהחומרים המזינים יספקו הגנה מספקת מפני החומרים הכימיים.

מספקת בדיוק את המענה לבעיה הזו – האיזון המושלם בין החומרים הכימיים לחומרים המזינים, ובזמן שתכשירי ההחלקה מוחדרים לראשנו אנו מקבלים בו זמנית חומרי הזנה אשר שומרים על כל תא בשערנו ובקרקפת. בסוף התהליך ניתן יהיה להיווכח כי השיער נראה אף יותר בריא ממקודם, מפני שחומרי ההגנה אינם מגנים בלבד על השיער  - הם גם מטפחים ומשקמים את השיער ובכך נוצרת הפעולה הכפולה של קבלת שיער חלק ובריא ביחד.

 

החלקה צרפתית מיועדת לכל אישה אשר מעוניינת להחליק את שיערה, בין אם שיערה הוא בלונדיני, ג'ינג'י, חום, שחור – הצבע אינו בעייתי כל עוד הוא אחיד. גם סוג השיער אינו מהווה בעיה, מתולתל ומקורזל גם הוא יוכל לעבור  בהצלחה. שיער שלא תמיד יוכל לעבור החלקה צרפתית בהצלחה הוא שיער שנוטה להישבר, שיער מאוד חלש ולא בריא. במצב כזה ניתן לטפח ולשקם את השיער ולנסות לעבור להחלקה זו בהמשך.

 

למידע בנושא החלקה ברזילאית מקצועית ואיכותית היכנסו לאתר של ארי שומר

 

מאמר זה שבאתר YINFOO מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים,
אין להעתיקו בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים בע"מ.

חזרה